אורגזמה אינטנסיבית יותר

אורגזמה אינטנסיבית יותר

מספר מילים 340

האם אתה מחפש לחוות יותר הנאה ואורגזמות עמוקות יותר? עוצמות אורגזמיות הן גם ניתנות להשגה וגם ניתנות להשגה עם המידע הנכון וכמה אסטרטגיות פשוטות. הנה מה שאתה צריך לדעת כדי להגיע לעוצמות אורגזמיות בכל פעם.

1. הגדר את הסצנה – צור אווירה שתורמת הן פיזית והן רגשית להשגת עוצמות אורגזמיות. בחר מקום נוח ונעים עם הסחות דעת מינימליות. ודאו שהאורות מעומעמים, הטמפרטורה בדיוק כמו שצריך ושאתם נמצאים במרחב בטוח ואינטימי.

2. שימוש בגירוי חקירה של – סוגים שונים של גירוי היא המפתח להגיע לעוצמות אורגזמיות. זה יכול לכלול לחץ עדין קל, רטט יציב או הנאה אוראלית. התנסה על ידי שינוי הטכניקות שלך – שחק עם הקצב, הלחץ והמיקום של הגירוי שלך, כגון שימוש בשמן עיסוי או גירוי חיצוני, כדי למצוא מה עובד הכי טוב בשבילך.

3. התמקדו בנשימה שלכם – התמקדות בקצב הטבעי של גופכם ובנשימה שלכם תעזור לכם להירגע ולהיכנס למצב רוח להשגת עוצמות אורגזמיות. התמקדו בנשימה שלכם – נשימות איטיות ועמוקות יותר יכולות לעזור לכם להישאר נוכחים ברגע ולהעצים את התחושות. הקפידו לשים לב מה מרגיש טוב והתאימו את תנועותיכם לפי הצורך.

4. לבנות – קצת ציפייה יכולה לעשות דרך ארוכה בהעצמת תחושות והגברת ההנאה. קח את הזמן שלך ולבנות את העוררות שלך על ידי עיסוק במשחק מקדים המתמקד בגוף שלך ואת ההנאה. הקדישו זמן נוסף להקנטות, לגעת בעצמכם ולגעת בעצמכם – התרגול של לדחוף את עצמכם רק לסף השיא לפני שאתם מאטים או עוצרים. זה יכול לעזור לך להגביר את עוצמת האורגזמות שלך ולהגיע לעוצמות אורגזמיות.

5. אל תפחדו לבקש עזרה – שתפו את בן/בת הזוג שלכם במה שאתם אוהבים וצריכים כדי להגיע לעוצמות אורגזמיות. שיחה עם בן הזוג שלך על מה מרגיש טוב ואיזה סוג של גירוי אתה נהנה יכול לעזור להבטיח שניכם להפיק את המרב מהחוויה. שקול להשתמש בצעצועי מין, חומרי סיכה או ויברטורים כדי לשנות גירויים ולהגביר את ההנאה.

הגעה לעוצמות אורגזמיות יכולה להיות מהנה ומתגמלת כאחד. עם קצת חקירה וניסויים, אתה יכול למצוא את דרכך לאורגזמות אינטנסיביות יותר. קחו את הזמן, התמקדו בגופכם, ואל תחששו לבקש עזרה אם אתם זקוקים לה. ואם אתם זקוקים לעזרתן של נערות ליווי – תמיד יש נערות ליווי בבת ים 

בלוג סקס קטלינה לאב מאמרים נוספים

האם אתרי היכרויות באינטרנט הם הדרך ללכת?

עם הפופולריות הגוברת של היכרויות באינטרנט, אין זה מפתיע כי מיליוני אנשים ברחבי העולם פונים לאתרי היכרויות בחיפוש אחר אחד. עם מספר עצום של סוגים שונים של אתרי היכרויות, החל בתשלום בחינם, החל התאמות תאימות סטוצים אקראיים, זה יכול להיות מכריע מנסה להחליט…

האם אתרי היכרויות באינטרנט הם הדרך ללכת?

להכות במערב הישן: לחקור את ההיסטוריה של הדירה הדיסקרטית

עבור רבים, הביטוי "דירה דיסקרטית" מעלה מגוון של תמונות. מצלילה במערב הפרוע ועד לדירה דיסקרטית יוקרתי, הדיון סביב המוסדות המפוקפקים מבחינה היסטורית נוטה להתמקד בסנסציות ובהוללות. עם זאת, יש יותר בהיסטוריה של הדירה הדיסקרטית מאשר הפרטים היותר סלחניים שלה. מה שהחל כניסיון להסדיר…

להכות במערב הישן: לחקור את ההיסטוריה של הדירה הדיסקרטית

"הסודות המזעזעים והאפלים של תרבות הדירה הדיסקרטית"

ככל שהמאה העשרים ואחת מתקדמת, קל יותר להתעמק בבטן האפלה של תעשיות ומוסדות מסוימים, ואחד הידועים לשמצה שבהם הוא הדירה הדיסקרטית. מוסד זה תמיד היה אפוף טאבו, וזכה לשבחים ולהשמצות לאורך ההיסטוריה. אבל מה זה דירה דיסקרטית? במה היא שונה משירותי מין אחרים,…

"הסודות המזעזעים והאפלים של תרבות הדירה הדיסקרטית"