אורגזמה אינטנסיבית יותר

אורגזמה אינטנסיבית יותר

מספר מילים 340

האם אתה מחפש לחוות יותר הנאה ואורגזמות עמוקות יותר? עוצמות אורגזמיות הן גם ניתנות להשגה וגם ניתנות להשגה עם המידע הנכון וכמה אסטרטגיות פשוטות. הנה מה שאתה צריך לדעת כדי להגיע לעוצמות אורגזמיות בכל פעם.

1. הגדר את הסצנה – צור אווירה שתורמת הן פיזית והן רגשית להשגת עוצמות אורגזמיות. בחר מקום נוח ונעים עם הסחות דעת מינימליות. ודאו שהאורות מעומעמים, הטמפרטורה בדיוק כמו שצריך ושאתם נמצאים במרחב בטוח ואינטימי.

2. שימוש בגירוי חקירה של – סוגים שונים של גירוי היא המפתח להגיע לעוצמות אורגזמיות. זה יכול לכלול לחץ עדין קל, רטט יציב או הנאה אוראלית. התנסה על ידי שינוי הטכניקות שלך – שחק עם הקצב, הלחץ והמיקום של הגירוי שלך, כגון שימוש בשמן עיסוי או גירוי חיצוני, כדי למצוא מה עובד הכי טוב בשבילך.

3. התמקדו בנשימה שלכם – התמקדות בקצב הטבעי של גופכם ובנשימה שלכם תעזור לכם להירגע ולהיכנס למצב רוח להשגת עוצמות אורגזמיות. התמקדו בנשימה שלכם – נשימות איטיות ועמוקות יותר יכולות לעזור לכם להישאר נוכחים ברגע ולהעצים את התחושות. הקפידו לשים לב מה מרגיש טוב והתאימו את תנועותיכם לפי הצורך.

4. לבנות – קצת ציפייה יכולה לעשות דרך ארוכה בהעצמת תחושות והגברת ההנאה. קח את הזמן שלך ולבנות את העוררות שלך על ידי עיסוק במשחק מקדים המתמקד בגוף שלך ואת ההנאה. הקדישו זמן נוסף להקנטות, לגעת בעצמכם ולגעת בעצמכם – התרגול של לדחוף את עצמכם רק לסף השיא לפני שאתם מאטים או עוצרים. זה יכול לעזור לך להגביר את עוצמת האורגזמות שלך ולהגיע לעוצמות אורגזמיות.

5. אל תפחדו לבקש עזרה – שתפו את בן/בת הזוג שלכם במה שאתם אוהבים וצריכים כדי להגיע לעוצמות אורגזמיות. שיחה עם בן הזוג שלך על מה מרגיש טוב ואיזה סוג של גירוי אתה נהנה יכול לעזור להבטיח שניכם להפיק את המרב מהחוויה. שקול להשתמש בצעצועי מין, חומרי סיכה או ויברטורים כדי לשנות גירויים ולהגביר את ההנאה.

הגעה לעוצמות אורגזמיות יכולה להיות מהנה ומתגמלת כאחד. עם קצת חקירה וניסויים, אתה יכול למצוא את דרכך לאורגזמות אינטנסיביות יותר. קחו את הזמן, התמקדו בגופכם, ואל תחששו לבקש עזרה אם אתם זקוקים לה. ואם אתם זקוקים לעזרתן של נערות ליווי – תמיד יש נערות ליווי בבת ים 

בלוג סקס קטלינה לאב מאמרים נוספים

חינוך מיני: העצמת צעירים לביטוי מיני בטוח ומושכל

חינוך מיני הוא היבט מכריע של חינוך מקיף היטב, אך הוא נותר נושא שנוי במחלוקת ובמחלוקת בחלקים רבים של העולם. במשך מאות שנים, דיונים על מין ומיניות היו אפופים בבושה, סטיגמה ומידע מוטעה. עם זאת, עם עליית הטכנולוגיה והנגישות למידע, הצורך בחינוך מיני…

חינוך מיני: העצמת צעירים לביטוי מיני בטוח ומושכל

פורנוגרפיה: מבט מקיף על העולם השנוי במחלוקת של בידור למבוגרים

פורנוגרפיה, מילה שמעוררת לא פעם תגובות ורגשות שונים, הפכה בשנים האחרונות לחלק בלתי נפרד מהנוף התקשורתי. מסרטים ומגזינים ועד לאינטרנט, פורנוגרפיה הפכה לנגישה וזמינה יותר מאי פעם. עם תעשייה עולמית ששווה מיליארדי דולרים, ברור שלפורנוגרפיה יש השפעה משמעותית על החברה. אבל מהי בדיוק…

פורנוגרפיה: מבט מקיף על העולם השנוי במחלוקת של בידור למבוגרים

נערות ליווי: עולמן השנוי במחלוקת של בנות לוויה בתשלום

בחברה של היום, יש מחלוקת רבה סביב הנושא של נערות ליווי, הידוע גם בשם בנות לוויה בתשלום. יש הרואים בהן לא יותר מאשר, בעוד שאחרים טוענים כי הן מספקות שירות בעל ערך לאנשים עסוקים ובודדים. ללא קשר לדעות אישיות, נערות ליווי היו חלק…

נערות ליווי: עולמן השנוי במחלוקת של בנות לוויה בתשלום