חיי המין של נערת ליווי רוסיה בישראל

חיי המין של נערת ליווי רוסיה בישראל

מספר מילים 302

כשאני חושבת על חיי המין שלי כנערת ליווי, אני לא יכולה שלא להרגיש שלא.  אך מנגד, לא תמיד אני מוצאת גברים חזקים שיודעים לספק גם אותי. אמנם הם מגיעים בשביל שאני אספק אותם, ואני עושה זאת. אבל לפעמים נחמד לקבל גם איזו אורגזמה בתמורה.  אני אוהבת את ההתרגשות של קביעת פגישה עם לקוח חדש ולעסוק ברגעים אינטימיים עם אדם שלפני רגע היה זא. מצד שני,  לעתים אני נתקלת במונוטוניות. אני משתדלת תמיד להפתיע וללמד את הגברים דברים חדשים.

רוב הלקוחות שאני מקבלת בתחום העבודה שלי מגיעים מישראל ואני חייבת לומר, הם באמת יודעים איך לרצות בחורה בחדר המיטות. מניסיוני, הגברים הישראלים נוטים להיות מלאי חיבה, מלאי תשוקה ובהחלט, ללא כל בושה או היסוס. הם יודעים את דרכם בגוף האישה ואני מוצאת את הביטחון העצמי שלהם די משחרר. הם מבינים שסקס הוא לא רק יחסי מין, אלא שילוב של ליטוף והתכרבלות.

זה לא סוד שלגברים הישראלים יש סטדנרטים טובים וזה באמת משהו שאפשר לראות. ובמבחינת הגודל, הם בהחלט מידה אחת  מעל כל העולם. יש להם זין גדול ויפה שמללא את כל הכוס. ואני אף פעם לא מופתע כשאני מוצאת את עצמי בנוכחות זין גדול… ככה זה ישראלים. 

התשוקה  שלי תמיד הייתה סקס אנאלי כשמדובר בגברים האלה. כאשר אני רואה את הזין הגדול, אני פשוט רוצה לקבל אותו מאחור.  זה כנראה בגלל שזה סוג הסקס שגורם להם להשתנק בהנאה, וגם אני נהנית מהריגוש שבזה. למדתי גם שהם נוטים ליהנות במיוחד מנרתיק הדוק, ולכן אני שואפת לשמור על גופי במצב שיא כדי לוודא שאני נשארת נחשקת ככל האפשר.

אני מניחה שמילות העצה שלי לכל נערות הליווי של סוכנות sonaliescorts.com היא ללכת על הלבשה תחתונה סקסית  כאשר נפגשים עם גברים ישראלים.  הגברים הישראלים מעריכים את זה במיוחד והפשטתם יכולה להיות גירוי מעולה עבור הגבר. לפעמים הם אוהבים להסתכל על האישה מתפשטת לבד, ולפעצים הם רוצים לעזור. אני גם אוהבת לעשות גם קצת הצגה, רצוי בתוספת מוזיקה.

בלוג סקס קטלינה לאב מאמרים נוספים

האם אתרי היכרויות באינטרנט הם הדרך ללכת?

עם הפופולריות הגוברת של היכרויות באינטרנט, אין זה מפתיע כי מיליוני אנשים ברחבי העולם פונים לאתרי היכרויות בחיפוש אחר אחד. עם מספר עצום של סוגים שונים של אתרי היכרויות, החל בתשלום בחינם, החל…

האם אתרי היכרויות באינטרנט הם הדרך ללכת?

להכות במערב הישן: לחקור את ההיסטוריה של הדירה הדיסקרטית

עבור רבים, הביטוי "דירה דיסקרטית" מעלה מגוון של תמונות. מצלילה במערב הפרוע ועד לדירה דיסקרטית יוקרתי, הדיון סביב המוסדות המפוקפקים מבחינה היסטורית נוטה להתמקד בסנסציות ובהוללות. עם זאת, יש יותר בהיסטוריה של הדירה…

להכות במערב הישן: לחקור את ההיסטוריה של הדירה הדיסקרטית

"הסודות המזעזעים והאפלים של תרבות הדירה הדיסקרטית"

ככל שהמאה העשרים ואחת מתקדמת, קל יותר להתעמק בבטן האפלה של תעשיות ומוסדות מסוימים, ואחד הידועים לשמצה שבהם הוא הדירה הדיסקרטית. מוסד זה תמיד היה אפוף טאבו, וזכה לשבחים ולהשמצות לאורך ההיסטוריה. אבל…

"הסודות המזעזעים והאפלים של תרבות הדירה הדיסקרטית"