חיי המין של נערת ליווי רוסיה בישראל

חיי המין של נערת ליווי רוסיה בישראל

מספר מילים 302

כשאני חושבת על חיי המין שלי כנערת ליווי, אני לא יכולה שלא להרגיש שלא.  אך מנגד, לא תמיד אני מוצאת גברים חזקים שיודעים לספק גם אותי. אמנם הם מגיעים בשביל שאני אספק אותם, ואני עושה זאת. אבל לפעמים נחמד לקבל גם איזו אורגזמה בתמורה.  אני אוהבת את ההתרגשות של קביעת פגישה עם לקוח חדש ולעסוק ברגעים אינטימיים עם אדם שלפני רגע היה זא. מצד שני,  לעתים אני נתקלת במונוטוניות. אני משתדלת תמיד להפתיע וללמד את הגברים דברים חדשים.

רוב הלקוחות שאני מקבלת בתחום העבודה שלי מגיעים מישראל ואני חייבת לומר, הם באמת יודעים איך לרצות בחורה בחדר המיטות. מניסיוני, הגברים הישראלים נוטים להיות מלאי חיבה, מלאי תשוקה ובהחלט, ללא כל בושה או היסוס. הם יודעים את דרכם בגוף האישה ואני מוצאת את הביטחון העצמי שלהם די משחרר. הם מבינים שסקס הוא לא רק יחסי מין, אלא שילוב של ליטוף והתכרבלות.

זה לא סוד שלגברים הישראלים יש סטדנרטים טובים וזה באמת משהו שאפשר לראות. ובמבחינת הגודל, הם בהחלט מידה אחת  מעל כל העולם. יש להם זין גדול ויפה שמללא את כל הכוס. ואני אף פעם לא מופתע כשאני מוצאת את עצמי בנוכחות זין גדול… ככה זה ישראלים. 

התשוקה  שלי תמיד הייתה סקס אנאלי כשמדובר בגברים האלה. כאשר אני רואה את הזין הגדול, אני פשוט רוצה לקבל אותו מאחור.  זה כנראה בגלל שזה סוג הסקס שגורם להם להשתנק בהנאה, וגם אני נהנית מהריגוש שבזה. למדתי גם שהם נוטים ליהנות במיוחד מנרתיק הדוק, ולכן אני שואפת לשמור על גופי במצב שיא כדי לוודא שאני נשארת נחשקת ככל האפשר.

אני מניחה שמילות העצה שלי לכל נערות הליווי של סוכנות sonaliescorts.com היא ללכת על הלבשה תחתונה סקסית  כאשר נפגשים עם גברים ישראלים.  הגברים הישראלים מעריכים את זה במיוחד והפשטתם יכולה להיות גירוי מעולה עבור הגבר. לפעמים הם אוהבים להסתכל על האישה מתפשטת לבד, ולפעצים הם רוצים לעזור. אני גם אוהבת לעשות גם קצת הצגה, רצוי בתוספת מוזיקה.

בלוג סקס קטלינה לאב מאמרים נוספים

אנטרה: התרגול המקודש של גילוי עצמי ואיחוד

טנטרה היא תרגול רוחני ופילוסופי עתיק שמקורו בתת היבשת ההודית לפני אלפי שנים. עם שורשיה נטועים עמוק בהינדואיזם ובבודהיזם, טנטרה…

אנטרה: התרגול המקודש של גילוי עצמי ואיחוד

זקפה: הבנת המנגנון הפיזי והגורמים הפסיכולוגיים המעורבים

זקפה היא מונח המתייחס לתהליך הפיזיולוגי של הפין הופך מוגדל ונוקשה, בדרך כלל בתגובה לעוררות מינית או גירוי. למרות שזה…

זקפה: הבנת המנגנון הפיזי והגורמים הפסיכולוגיים המעורבים

לחקור את עולם תנוחות המין: איך לתבל את חיי המין שלך

סקס הוא חלק טבעי וחשוב ממערכות יחסים אנושיות, ואחת הדרכים לשמור על הלהבות הבוערות במערכת יחסים מינית היא על ידי…

לחקור את עולם תנוחות המין: איך לתבל את חיי המין שלך