לחקור את עולם הבלוגים הארוטיים – מבוא לקינק וחקירה מינית

לחקור את עולם הבלוגים הארוטיים – מבוא לקינק וחקירה מינית

מספר מילים 490

כשמדובר לחקור סטיות שלנו פנטזיות מיניות, בלוגים ארוטיים יכולים להיות משאב נהדר. בין אם אתה מעוניין BDSM, פוליאמוריה, או ללמוד יותר על צורות שונות של ביטוי מיני, בלוגים ארוטיים מספקים מרחב ייחודי ובטוח לגלות. עם בלוג ארוטי טוב, אתה יכול להתחבר עם אחרים החולקים את האינטרסים שלך ולחקור היבטים שונים של סטיות אלה עמוק יותר.
פורטל מומלץ – www.escort144.com

בלוגים ארוטיים שונים מפורנוגרפיה קונבנציונלית. בעוד פורנוגרפיה מכוונת לעתים קרובות לספק גירוי חזותי ועוררות מינית מקסימלית, בלוגים ארוטיים או סקס חיוביים מכסים נושאים רחבים יותר הקשורים למין, העדפות מיניות וצורות חלופיות של ביטוי מיני. הם מספקים פירוט מפורט של מערכות יחסים שונות, משחק BDSM, וקינק. הם כוללים גם מאמרים ועצות כיצד לנהל משא ומתן, לנווט בין מצבים מיניים שונים, ולהביע את עצמך בצורה יעילה יותר.

בלוגים ארוטיים יכולים גם לספק מרחב לדון ולשתף חוויות אישיות. עם מאמרים וסיפורים על סוגים שונים של לא מונוגמיה, שלישיות, מערכות יחסים קוויריות, ועוד, בלוגים אלה יכולים לתת תובנה מציאותית על איך נושאים אלה באמת נראים בחיים האמיתיים.

עבור כל מי שמחפש ללמוד עוד על סוגים שונים של קינק וחקירה מינית, להלן רק חלק מהבלוגים הארוטיים שכדאי לך לבדוק.

הפוליארוטיקה

בלוג זה הוא קריאת חובה לכל מי שמתעניין בעולם של פוליאמוריה ומערכות יחסים לא מונוגמיות. עם עצות ומשאבים מיועצים מנוסים, The Polyerotic מכסה נושאים כגון התמודדות עם קנאה, יצירת מערכות יחסים מוצלחות לטווח ארוך, וכיצד לתקשר טוב יותר. עם המסגרת האתית החזקה שלו, הבלוג גם מעודד באופן פעיל משתמשים לקחת אחריות על מעשיהם וליצור קשרים משמעותיים ואמון.

קינק-פוזיטיב

Kink-Positive הוא עוד מקור נהדר של מידע עבור אלה המעוניינים ללמוד על BDSM. כפי שהשם מרמז, הבלוג מתמקד מאוד ביצירת מרחב בטוח ומסביר פנים לאנשים מכל המינים והנטיות המיניות. כולל הוראות מפורטות כיצד לבצע, ביקורות ספרים ומשאבים אחרים, הבלוג יכול להיות נקודת התחלה מצוינת לכל מי שרוצה ללמוד עוד על קינק.

שבשתיקה

Tacit (שכונה בעבר "היומן העירום") הוקם כדי לספק מרחב בטוח לכל מי שמחפש לחלוק את חוויותיו מצורות שונות של מיניות וחקירה מינית. עם סיפורים אישיים, עצות ומשאבים, בלוג זה מכסה נושאים כגון עבודת מין, פוליאמוריה ו- BDSM, ומאפשר לקוראיו לחקור היבטים שונים של נושאים אלה בסביבה אינטימית יותר.

פוסט בפולי

בלוג זה מתמקד במיוחד במבני יחסים פוליאמוריה ולא מונוגמיים. מציע שפע של עצות מיועצים מנוסים, פוסט על פולי מכסה נושאים כגון תקשורת, מערכות יחסים וייעוץ מיני, כמו גם סיפורים אישיים וחוויות מקוראיו. זהו משאב נהדר עבור אלה המחפשים לחקור את עולם הפוליאמוריה ולגלות דרכים חדשות ליצור ולתחזק מערכות יחסים משמעותיות.

בעיות ילדה זנותית

כפי שהשם מרמז, Slutty Girl Problems הוקמה כדי לספק פלטפורמה מכילה ובטוחה לאנשים מכל המינים והנטיות המיניות לדון בכל נושא הקשור למין ומיניות. עם סיפורים אמיתיים מהתורמים שלו, הבלוג מכסה כל דבר, החל ממציצות ואוננות ועד משחקי BDSM ומערכות יחסים קינק. זהו המקום המושלם למצוא מידע וקהילה מבעלי תחומי עניין דומים.

בלוגים ארוטיים מספקים משאב שלא יסולא בפז לכל מי שמעוניין לחקור את הסטיות והפנטזיות המיניות האישיות שלהם. בין אם אתה מעוניין פוליאמוריה, קינק, או סתם רוצה לקרוא כמה סיפורים אישיים מעוררי השראה של חקירה מינית, בלוגים אלה מציעים מרחב בטוח ונוח לגלות עוד על נושאים אלה. עם עצות מפורטות ומידע זמין, הם בהחלט שווה לבדוק.

בלוג סקס קטלינה לאב מאמרים נוספים

חשפניות: מבט על האמנות, הבידור והריקוד של ריקודים אקזוטיים

חשפניות היו חלק מתעשיית הבידור והריקודים האקזוטיים במשך עשרות שנים. בעוד שבדרך כלל חשפניות מזוהות עם מועדוני מבוגרים ובידור, הן הפכו מקובלות…

חשפניות: מבט על האמנות, הבידור והריקוד של ריקודים אקזוטיים

האם פורנוגרפיה היא בעיה? הבנת הוויכוח

פורנוגרפיה הייתה נושא שנוי במחלוקת במשך עשרות שנים וממשיכה להיות נושא לוויכוח רב. עליית האינטרנט גרמה לעלייה בזמינות הפורנו והעיפה את הדיון…

האם פורנוגרפיה היא בעיה? הבנת הוויכוח

דירות דיסקרטיות: המנהג בן מאות השנים של מכירת סקס

לאורך מאות שנים, "דירות דיסקרטיות" היו קיימים כדרך לאנשים לרכוש מין. למרות שיש הרבה סטיגמה, רגולציה ודעת קהל סביבם, שכיחותם בתרבויות ברחבי…

דירות דיסקרטיות: המנהג בן מאות השנים של מכירת סקס