מתן רעיונות לסקס בהפתעה: טיפים לשמירה על סקס רענן ומהנה

מתן רעיונות לסקס בהפתעה: טיפים לשמירה על סקס רענן ומהנה

מספר מילים 321

זוגות מוצאים את עצמם לעתים קרובות ברוטציה בכל הנוגע לסקס. אותן תנוחות, אותם מקומות ואותן טכניקות יכולים להיות משעממים לאחר זמן מה. זו הסיבה שמתן רעיונות לסקס בהפתעה יכול להיות דרך נהדרת לשמור על סקס רענן ומהנה במערכת יחסים או נישואין ארוכי טווח. הטיפים הבאים יכולים לעזור לשמור על סקס מרגש עבור שני בני הזוג.

ראשית, שקול להביא צד שלישי. זה יכול להיות כרוך בהזמנת נערת ליווי מישראל להצטרף אליך, או לבקש מחבר מוכן ומסכים מאותו המין להצטרף לאיזה כיף משולש. זה יכול להוסיף אנרגיה ותבלין לחדר השינה, שכן האישיות והסגנונות השונים של בן הזוג השלישי שלך יכולים להביא צורות ותחושות חדשות לחיי המין שלך.

דרך נוספת לשמור על סקס רענן ומהנה היא להתנסות עם מיקומים ותרחישים חדשים. נסו לשנות את המיקום מחדר השינה שלכם לחדר במלון או ליחידת נופש. להתפשט לתחתונים ולדפוק על החוף היא עוד דרך מהנה ומרגשת להפתיע את בן הזוג שלך. אתה יכול גם לחקור משחקי תפקידים, כגון התחפשות בתלבושות או ביצוע תרחישים מהפנטזיות שלך, כדי לספק משהו שונה עבור שניכם לחקור.

עבור אלה שהרצונות שלהם קצת יותר אינטנסיביים, BDSM עשוי להיות הדרך ללכת. BDSM מייצג שעבוד, שליטה, כניעה ומזוכיזם, וכולל פעילויות הכוללות שימוש בכאב פיזי או השפלה להנאה. יש הרבה ספרים ואתרי אינטרנט המוקדשים לנושא שיכולים לעזור לך להתחיל.

לבסוף, אתה יכול גם לשמור על חיי המין שלך מרגשים באמצעות אוננות הדדית או צעצועים. אוננות הדדית כוללת אוננות מול בן / בת הזוג שלך, מתן צורה ייחודית של הנאה אינטימית, בעוד צעצועי מין ואביזרים יכולים להגביר את התחושות של שני בני הזוג בזמן שהם בעיצומה של תשוקה.

מתן רעיונות לסקס בהפתעה היא דרך נהדרת לשמור על סקס רענן ומהנה. הטיפים הנ"ל יכולים לעזור לזוגות להחיות את חיי המין שלהם ולקיים מפגשים חמים ומרגשים יותר עם בני זוגם. מהבאת נערת ליווי מישראל לחקר BDSM, לאוננות הדדית וצעצועי מין, זוגות יכולים למצוא שפע של רעיונות חדשניים כדי לשמור על דברים מעניינים בחדר המיטות.

אם אתם בעניין של גיוון, הזמינו נערות ליווי אך ורק מסוכנות אמינה elitemumbaiescorts

בלוג סקס קטלינה לאב מאמרים נוספים

האם אתרי היכרויות באינטרנט הם הדרך ללכת?

עם הפופולריות הגוברת של היכרויות באינטרנט, אין זה מפתיע כי מיליוני אנשים ברחבי העולם פונים לאתרי היכרויות בחיפוש אחר אחד. עם מספר עצום של סוגים שונים של אתרי היכרויות, החל בתשלום בחינם, החל התאמות תאימות סטוצים…

האם אתרי היכרויות באינטרנט הם הדרך ללכת?

להכות במערב הישן: לחקור את ההיסטוריה של הדירה הדיסקרטית

עבור רבים, הביטוי "דירה דיסקרטית" מעלה מגוון של תמונות. מצלילה במערב הפרוע ועד לדירה דיסקרטית יוקרתי, הדיון סביב המוסדות המפוקפקים מבחינה היסטורית נוטה להתמקד בסנסציות ובהוללות. עם זאת, יש יותר בהיסטוריה של הדירה הדיסקרטית מאשר הפרטים…

להכות במערב הישן: לחקור את ההיסטוריה של הדירה הדיסקרטית

"הסודות המזעזעים והאפלים של תרבות הדירה הדיסקרטית"

ככל שהמאה העשרים ואחת מתקדמת, קל יותר להתעמק בבטן האפלה של תעשיות ומוסדות מסוימים, ואחד הידועים לשמצה שבהם הוא הדירה הדיסקרטית. מוסד זה תמיד היה אפוף טאבו, וזכה לשבחים ולהשמצות לאורך ההיסטוריה. אבל מה זה דירה…

"הסודות המזעזעים והאפלים של תרבות הדירה הדיסקרטית"