5 תנוחות סקס מדהימות שאתה צריך לנסות

5 תנוחות סקס מדהימות שאתה צריך לנסות

מספר מילים 378

חושבים שאתם יודעים כל מה שיש לדעת על תנוחות מין? תחשבו שוב. תנוחות מין הן אחד ההיבטים הדינמיים ביותר של פעילות מינית, ותמיד יש משהו חדש לחקור. עם זה בחשבון, הנה חמש תנוחות סקס מדהים שאתה יכול לנסות היום.

הכיסא

תנוחת המין בכיסא היא דרך מצוינת לתבל את שגרת חדר השינה שלך. זה דורש כיסא יציב, או שרפרף, והשותף חוגר את הכיסא בעוד השותף השני עומד מלפנים. השותף על הכיסא יכול להשתמש במעקה, גרם מדרגות או כל חפץ יציב אחר בקרבת מקום לתמיכה נוספת. תנוחה זו מאפשרת חדירה עמוקה יותר וניתן להשתמש בה הן למין וגינלי והן למין אנאלי.

העכביש

תנוחת המין של העכביש היא אחת התנוחות הקלות יותר לשליטה. תנוחה זו דורשת מאחד מבני הזוג לשכב על גבו על המיטה, בעוד בן הזוג השני כורע על המיטה מולם כשברכיו צמודות למותניים. תנוחה זו יכולה לספק תחושות מדהימות שכן בן הזוג הכורע ברך יוכל לשלוט בעומק החדירה ובזווית הירכיים של בן זוגו.

ה-V המעופף

תנוחת המין V המעופפת היא אתגר גדול לזוגות הרפתקנים. זה מתחיל בכך שבן הזוג שוכב על הגב, בעוד בן הזוג השני חוגר אותם ומתיישב על רגליהם ויוצר V עם רגליהם וגופם. להנאה נוספת, בן הזוג בתחתית יכול להשתמש בויברטור או דילדו כדי לעורר את נקודות ההנאה שלהם. תנוחה זו עשויה לדרוש מעט סיכה מכיוון שזה יכול להיות מאתגר להשיג את המיקום הנכון.

ה-58

תנוחת המין 58 יכולה להיות מלהיבה למדי, מכיוון שהיא דורשת משני בני הזוג להיות זקופים ועומדים זה מול זה. לאחר מכן בני הזוג עומדים קרוב זה לזה בשורה, כאשר שניהם אוחזים זה בירכיו של זה ושומרים עליהם יציבים בעוד בן הזוג השני נע מעלה ומטה. תנוחה זו מעניקה לבן הזוג למעלה שליטה רבה, שכן הוא יכול להחליט כמה עמוקה החדירה וכמה מהירה הדחיפה.

הסקייטבורד

תנוחת המין בסקייטבורד מושלמת לזוגות המעוניינים לנסות משהו חדש. בן הזוג בתחתית שוכב שטוח על גבו, בעוד הפרטנר למעלה חוגר אותם ומחליק את רגליו לאורך גופו של בן הזוג השני כאילו הוא רוכב על סקייטבורד. תנוחה זו מעניקה לבן הזוג למעלה שליטה רבה, ומציעה לבן הזוג בתחתית סוגים שונים של גירויים כאשר בן הזוג מחליק סביב.

תנוחות סקס יכולות לעזור לשמור על דברים רעננים ומרגשים, וחמש אלה יכולות להציע מגוון של תחושות לזוגות נלהבים. בין אם אתם מחפשים לשנות את שגרת השינה שלכם או רוצים להתנסות בתחושות חדשות, חמש תנוחות המין המדהימות האלה בטוח יספקו שפע של הנאה וסיפוק. לכן, אם אתם מרגישים הרפתקנים, אל תהססו לנסות אותם.

בלוג סקס קטלינה לאב מאמרים נוספים

חשפניות: מבט על האמנות, הבידור והריקוד של ריקודים אקזוטיים

חשפניות היו חלק מתעשיית הבידור והריקודים האקזוטיים במשך עשרות שנים. בעוד שבדרך כלל חשפניות מזוהות עם מועדוני…

חשפניות: מבט על האמנות, הבידור והריקוד של ריקודים אקזוטיים

האם פורנוגרפיה היא בעיה? הבנת הוויכוח

פורנוגרפיה הייתה נושא שנוי במחלוקת במשך עשרות שנים וממשיכה להיות נושא לוויכוח רב. עליית האינטרנט גרמה לעלייה…

האם פורנוגרפיה היא בעיה? הבנת הוויכוח

דירות דיסקרטיות: המנהג בן מאות השנים של מכירת סקס

לאורך מאות שנים, "דירות דיסקרטיות" היו קיימים כדרך לאנשים לרכוש מין. למרות שיש הרבה סטיגמה, רגולציה ודעת…

דירות דיסקרטיות: המנהג בן מאות השנים של מכירת סקס