6 טיפים סקס הטוב ביותר כדי לתבל את חיי האהבה שלך

6 טיפים סקס הטוב ביותר כדי לתבל את חיי האהבה שלך

מספר מילים 434

זה לא סוד כי תיבול חיי האהבה שלך יכול לשחק תפקיד מרכזי בחיזוק הקשר שלך ולתת למערכת היחסים שלך ניצוץ חדש. אבל לפעמים להבין מה לעשות כדי להוסיף קצת חום לחיי המין שלך יכול להיראות מרתיע, במיוחד אם זה מרגיש קצת חסר ברק. למרבה המזל, יש כמה טיפים וטריקים קלים שבהם אתה יכול להשתמש כדי להחזיר את חיי המין שלך למסלול. להלן ששת הטיפים הטובים ביותר לסקס שיעזרו לך להחזיר את חיי האהבה שלך לחריץ.

1. תקשורת היא המפתח: לפני שאתם אפילו מתחילים לחשוב על תנוחות חדשות לנסות, חשוב לנהל דיון כן עם בן הזוג שלכם על מה מרגיש טוב ומה מרגיש לא כל כך טוב. תקשורת היא אבן הפינה של חיי מין מספקים – בלעדיה, זה יכול להיות קשה להבטיח את הצרכים של שני בני הזוג נענים. דברו על מה שניכם נהנים ולא נהנים, באיזו תדירות אתם רוצים לקיים יחסי מין, והקפידו להקשיב זה לזה.

2. היו יצירתיים: כשזה מגיע לסקס, אל תפחדו להיות יצירתיים. חקור תנוחות שונות, אביזרים סקסיים, שמני עיסוי ואפילו מקומות חדשים – אתה יכול לעשות סקס מדהים בכל מקום. אם זה מרגיש קצת מורט עצבים לנסות משהו חדש, זה בסדר גמור. התחילו לאט ודברו קודם על הגבולות שלכם.

3. האטו את הקצב: קוויקי יכול להיות כיף מדי פעם, אבל לפעמים זה יכול להיות ממש מהנה לקחת דברים לאט יותר. התחילו עם ליטופים קלים, נשיקות נלהבות ועיסויים חושניים כדי להכניס את שניכם למצב רוח ולבנות ציפייה. אל תמהרו וקחו את הזמן לענג אחד את השני, לחקור אחד את הגוף של השני וליהנות מהרגע.

4. הגדילו את ההנאה: אחת הדרכים הטובות ביותר לחוות את ההנאה העמוקה ביותר בכל הנוגע לסקס היא להתמקד בארבעת ה-C – גירוי הדגדגן, ליטופים, חיבוקים ותקשורת. בין אם אתה עם בן זוג או חוקר את עצמך, משחק עם כל ארבעת האלמנטים הללו במהלך הפגישה שלך יכול לעזור להגביר את רמות ההנאה שלך ולתת לך את ההנאה הגדולה ביותר האפשרית.

5. משחק מקדים: אי אפשר לזלזל במשחק מקדים – הוא חשוב מאוד כשמדובר בסקס ויכול לעשות את כל ההבדל בחדר המיטות. התחילו את הלילה עם ארוחת ערב רומנטית, חלקו עיסוי חושני, או צפו יחד במופע סקסי – כל הפעילויות הללו יכולות להיות מעוררות להפליא ולבנות מתח וציפייה.
https://www.xxx-room.com/ המלצה

6. חקור פנטזיות: פנטזיות יכולות להיות ממש חמות לחקור עם בן זוג ויכולות להוסיף רמה חדשה לגמרי לחיי המין שלך. דברו עם בן הזוג שלכם על הפנטזיות שמדליקות את שניכם, ואל תחששו לשחרר גם את הרצונות הפנימיים שלכם. כל עוד שניכם מרגישים בטוחים ונוחים, אימוץ הפנטזיות שלכם יכול להיות מרגש ומהנה להפליא.

לקחת את הזמן לחקור את חיי המין שלך יכול להיות מספק להפליא ולקרב אותך כזוג. המשיכו להתנסות ברעיונות חדשים ולדבר בפתיחות תוך כדי, ודי מהר שניכם תרגישו מסופקים ומרוצים להפליא.

בלוג סקס קטלינה לאב מאמרים נוספים

חשפניות: מבט על האמנות, הבידור והריקוד של ריקודים אקזוטיים

חשפניות היו חלק מתעשיית הבידור והריקודים האקזוטיים במשך עשרות שנים. בעוד שבדרך כלל חשפניות מזוהות עם מועדוני מבוגרים ובידור, הן הפכו מקובלות יותר ויותר בחיי המיינסטרים, עם מגוון הולך וגדל של הופעות המתרחשות במגוון רחב של הקשרים. בין אם…

חשפניות: מבט על האמנות, הבידור והריקוד של ריקודים אקזוטיים

האם פורנוגרפיה היא בעיה? הבנת הוויכוח

פורנוגרפיה הייתה נושא שנוי במחלוקת במשך עשרות שנים וממשיכה להיות נושא לוויכוח רב. עליית האינטרנט גרמה לעלייה בזמינות הפורנו והעיפה את הדיון לרמה חדשה לגמרי. מצד אחד נמצאים אלה הטוענים כי חומרי תועבה, כולל פורנו, מנוגדים לערכים מוסריים ורוחניים…

האם פורנוגרפיה היא בעיה? הבנת הוויכוח

דירות דיסקרטיות: המנהג בן מאות השנים של מכירת סקס

לאורך מאות שנים, "דירות דיסקרטיות" היו קיימים כדרך לאנשים לרכוש מין. למרות שיש הרבה סטיגמה, רגולציה ודעת קהל סביבם, שכיחותם בתרבויות ברחבי העולם רק ממשיכה להמחיש עד כמה צורת עסקים זו פופולרית ונפוצה. מבחינה היסטורית, דירות דיסקרטיות היו מקומות…

דירות דיסקרטיות: המנהג בן מאות השנים של מכירת סקס