6 סיבות מדוע סקס מזדמן הוא דבר טוב

6 סיבות מדוע סקס מזדמן הוא דבר טוב

מספר מילים 347

רוב האנשים רואים סקס מזדמן להיות נושא טאבו, אבל יש הרבה מקרים שבהם זה יכול להיות בריא ומועיל. אמנם ישנם סיכונים כמו הפוטנציאל להריונות לא רצויים והתכווצות של מחלות מין, אך ישנן מספר סיבות מדוע סקס מזדמן הוא דבר טוב – הן פיזית והן נפשית.

ראשית, סקס מזדמן מאפשר לך לחקור את המיניות שלך בסביבה תומכת ונינוחה. לכולנו יש העדפות לגבי מה שאנחנו מעוניינים בו, וזה יכול להיות קשה – אם לא בלתי אפשרי – לגלות את סוגי המין שאנו נהנים מהם ללא התנסות כלשהי. סקס מזדמן מספק את ההזדמנות המושלמת לעשות בדיוק את זה.

בנות חמות
שנית, סקס מזדמן יכול להגביר את ההערכה העצמית שלך כי זה מאשר את האטרקטיביות שלך ואת הרצון. כאשר בן הזוג שלך להוט ומוכן לקיים איתך יחסי מין, זה גורם לך להרגיש מושך ונחשק. בנוסף, סקס מזדמן נותן לך דחיפה ביטחון שיכול להמשיך לתוך מערכות יחסים אחרות ותחומי חיים.

שלישית, סקס מזדמן יכול להיות משחרר ולאפשר לך לשחרר עכבות. מכיוון שאין מחויבות, אנשים חופשיים יותר לחקור עמדות וסטיות שהם עשויים להסס לנסות עם שותף במערכת יחסים מחויבת. חופש זה יכול לפנות לאנשים הרפתקנים מבחינה מינית.

רביעית, סקס מזדמן אינו דורש התקשרות רגשית רבה. אמנם תמיד יש את הסיכוי של רגשות להיות מעורבים, זה הרבה פחות סביר לקרות כאשר אתה לא צריך לראות את השותף שלך יום אחר יום.

חמישית, סקס מזדמן יכול לעזור להקל על הלחץ. בנוסף להנאה של המין עצמו, שחרור של הורמונים כמו אנדורפינים יכול לתת לך תחושה של סיפוק. המין עצמו יכול להוריד את דעתך מהדאגות והחרדות שלך, מה שיכול להיות שינוי קצב נחמד מהלחצים של חיי היומיום.

לבסוף, סקס מזדמן יכול לעזור לשמור על מערכות יחסים קיימות בחיים. מפגש מיני מהיר עם בן זוג חדש יכול להוסיף ניצוץ למערכת יחסים קיימת. בנוסף, הסיפוק הפסיכולוגי של בחירה מוצלחת של מישהו חדש יכול לעזור לך להרגיש בטוח יותר במערכת היחסים הנוכחית שלך.

לסיכום, למין מזדמן יכולים להיות יתרונות פיזיים ונפשיים שאין להתעלם מהם. כמובן, חשוב עדיין לתרגל מין בטוח ולהיזהר מכל בן זוג שעלול להוות סיכון. אבל כאשר שני מבוגרים פתוחים וכנים לגבי מה שהם רוצים – ונוקטים אמצעי זהירות כדי לשמור על עצמם בטוחים – אין סיבה שסקס מזדמן לא יכול להיות חוויה חיובית.

בלוג סקס קטלינה לאב מאמרים נוספים

האם אתרי היכרויות באינטרנט הם הדרך ללכת?

עם הפופולריות הגוברת של היכרויות באינטרנט, אין זה מפתיע כי מיליוני אנשים ברחבי העולם פונים לאתרי היכרויות בחיפוש אחר אחד. עם מספר עצום של סוגים שונים של אתרי היכרויות, החל…

האם אתרי היכרויות באינטרנט הם הדרך ללכת?

להכות במערב הישן: לחקור את ההיסטוריה של הדירה הדיסקרטית

עבור רבים, הביטוי "דירה דיסקרטית" מעלה מגוון של תמונות. מצלילה במערב הפרוע ועד לדירה דיסקרטית יוקרתי, הדיון סביב המוסדות המפוקפקים מבחינה היסטורית נוטה להתמקד בסנסציות ובהוללות. עם זאת, יש יותר…

להכות במערב הישן: לחקור את ההיסטוריה של הדירה הדיסקרטית

"הסודות המזעזעים והאפלים של תרבות הדירה הדיסקרטית"

ככל שהמאה העשרים ואחת מתקדמת, קל יותר להתעמק בבטן האפלה של תעשיות ומוסדות מסוימים, ואחד הידועים לשמצה שבהם הוא הדירה הדיסקרטית. מוסד זה תמיד היה אפוף טאבו, וזכה לשבחים ולהשמצות…

"הסודות המזעזעים והאפלים של תרבות הדירה הדיסקרטית"