6 תנוחות סקס שונות כדי לתבל את הכיף בחדר השינה שלך

6 תנוחות סקס שונות כדי לתבל את הכיף בחדר השינה שלך

מספר מילים 339

חדר השינה יכול להיות מגרש משחקים מהנה לזוגות רבים. חקירת תנוחות מין שונות יכולה להוסיף קצת הרפתקה ולתבל את הדברים. הנה 6 תנוחות סקס שונות שתוכלו לנסות, כל אחת מהן ייחודית ומציעה תחושות חדשות והנאה.

1. עמדה מיסיונרית
זו העמדה הקלאסית. בן הזוג המקבל שוכב על גבו ואילו בן הזוג החודר שוכב למעלה. עמדה זו לא רק מהנה, אלא היא פשוטה ומאפשרת חיבור רב בין השניים. ישנן דרכים לשלב את זה בהתאם לרמת הגמישות והנוחות שלך. נסו להניח כרית מתחת לירכיים של בן הזוג המקבל לחדירה עמוקה יותר ולגירוי הדגדגן.

2. עמדה מיסיונרית הפוכה
המיסיונר ההפוך הוא וריאציה של העמדה המיסיונרית הקלאסית. בן הזוג המקבל שוכב על הבטן ובן הזוג החודר למעלה. תנוחה זו יכולה לייצר גירוי אינטנסיבי מהחדירה העמוקה במיוחד. להטבה נוספת, בקשו מבן הזוג המקבל להרים את רגליו סגורות ליד החזה לקשר אינטימי יותר.

3. תנוחת קאוגירל/קאובוי
השותף המקבל חוגר את בן הזוג החודר כשהוא בתנוחת כריעה או כריעה. תנוחה זו מאפשרת לבן הזוג המקבל לשלוט בתנועה ובעוצמה על ידי בחירת מהירות וזווית החדירה. השתמש בקיר או בראש המיטה כדי להתכונן כאשר השותף המקבל זז למינוף נוסף.

4. תנוחת דוגי סטייל
בן הזוג המקבל מתכופף ומניח את ידיו וברכיו על המיטה, בעוד בן הזוג החודר כורע מאחוריו. תנוחה זו יכולה להציע קשר עין או לאפשר קשר פחות אינטימי. התנסו בזוויות ובעומקים שונים להנאה רבה עוד יותר.

5. תנוחת כפיות
בן הזוג המקבל שוכב על צידם, ואילו בן הזוג החודר נמצא מאחוריהם באותו כיוון. זוהי תנוחה עדינה יותר והיא יכולה להיות נהדרת לסשן איטי וחושני. שני בני הזוג יכולים לסנכרן את נשימתם ולנוע יחד בחיבוק מרגיע ואינטימי.

6. תנוחת ישיבה
אתר מומלץ- www.israelescortservice.co.il
השותף המקבל יושב על ברכי בן הזוג החודר, מולו. תנוחה זו יכולה לנוע במהירות עם חדירה עמוקה יותר וגירוי הדגדגן כאשר בן הזוג החודר מרים את ירכיו של בן הזוג המקבל כדי להיפגש עם כל דחף. נסו לעמוד בזמן ששניכם נמצאים בתנוחה זו לווריאציה.

בעוד שאלו רק כמה מתנוחות המין לחקור בחדר השינה, זוגות רבים שואפים להוסיף קצת יצירתיות וכיף כשהם מנסים זוויות ומהלכים שונים. אל תהסס להיות שובב וליהנות מהנסיעה. מי יודע, אולי אפילו תגלו מועדף חדש.

בלוג סקס קטלינה לאב מאמרים נוספים

חשפניות: מבט על האמנות, הבידור והריקוד של ריקודים אקזוטיים

חשפניות היו חלק מתעשיית הבידור והריקודים האקזוטיים במשך עשרות שנים. בעוד שבדרך כלל חשפניות מזוהות עם מועדוני מבוגרים ובידור, הן הפכו מקובלות יותר ויותר…

חשפניות: מבט על האמנות, הבידור והריקוד של ריקודים אקזוטיים

האם פורנוגרפיה היא בעיה? הבנת הוויכוח

פורנוגרפיה הייתה נושא שנוי במחלוקת במשך עשרות שנים וממשיכה להיות נושא לוויכוח רב. עליית האינטרנט גרמה לעלייה בזמינות הפורנו והעיפה את הדיון לרמה חדשה…

האם פורנוגרפיה היא בעיה? הבנת הוויכוח

דירות דיסקרטיות: המנהג בן מאות השנים של מכירת סקס

לאורך מאות שנים, "דירות דיסקרטיות" היו קיימים כדרך לאנשים לרכוש מין. למרות שיש הרבה סטיגמה, רגולציה ודעת קהל סביבם, שכיחותם בתרבויות ברחבי העולם רק…

דירות דיסקרטיות: המנהג בן מאות השנים של מכירת סקס