7 דרכים לפתח מיומנויות תקשורת טובות יותר במערכת יחסים מינית

7 דרכים לפתח מיומנויות תקשורת טובות יותר במערכת יחסים מינית

מספר מילים 381

תקשורת טובה צריכה להיות בלב כל מערכת יחסים מינית בריאה. אנשים רבים אינם מבינים עד כמה חשובה התקשורת במונחים של אינטימיות, הנאה וסיפוק. אבל האמת היא, כדי לחוות רמות מוגברות של הנאה במערכת יחסים מינית, תקשורת היא המפתח. מנערות ליווי בישראל ועד לזוגות נשואים, הנה שבעה טיפים לפיתוח מיומנויות תקשורת טובות יותר במערכת היחסים המינית שלכם.

 
 1. לתקשר את הרצונות שלך

כשמדובר בתקשורת בחדר השינה, הכל עניין של ביטוי הרצונות שלך. תן לבת הזוג שלך לדעת מה מדליק אותך ומה הכי משמח אותך. שתפו את הפנטזיות שלכם ודונו במה ששני הצדדים מרגישים בנוח לנסות לפני שאתם מתנסים.

2. לדבר בפתיחות על סקס

תקשורת פתוחה וכנה על סקס היא חיונית. דונו בכל נושא או חשש שיש לכם שיכולים להשפיע על ההיבט המיני של מערכת היחסים שלכם. אל תפחדו לדבר על שינויים שאתם רוצים לעשות או לנסות משהו חדש.

3. אל תניחו הנחות

תקשורת טובה במערכת יחסים מינית אינה כרוכה בהנחות. קחו את הזמן לשאול בפתיחות את בנות הזוג שלכם איך הם מרגישים ומה הם רוצים. כך תוכלו להעניק זה לזה את החיבה וההנאה ששניכם רוצים.

4. כבדו זה את רגשותיו של זה

כשמדברים על סקס, הדבר האחרון שאתה רוצה לעשות הוא לגרום לבת הזוג שלך להרגיש נשפטת או מתביישת. כבדו את רגשותייה ודעותיהם ונסו להבין מאיפה הם באים. אם יש בעיות בחדר השינה, זכרו להיות אדיבים ועדינים.

 
 5. השתמש במשפטי "אני"

במקום להטיל את האשמה על בת זוגך, נסה להשתמש במשפטי "אני". תקשר כיצד דברים מסוימים גורמים לך להרגיש ומדוע היו לך בעיות או רגשות מסוימים. על ידי שימוש בהצהרות "אני", תוכל לבטא את הצרכים והרצונות שלך טוב יותר.

6. החמיאו זה לזה

אם מערכת היחסים המינית שלכם לוקה בחוסר תקשורת, התחילו בכך שתספרו לבת הזוג שלכם מה אתם אוהבים בה. להחמיא לה על המראה או הפעולות שלה יגרום לה להרגיש יותר בנוח, ויאפשר לך לתקשר אפילו טוב יותר.

7. לבלות זמן איכות יחד

תקשורת היא הרבה מעבר רק לדבר על סקס. כדי להיפתח באמת בחדר השינה, אתה צריך לבנות קודם כל קשר רגשי עם בת הזוג שלך. זה אומר לבלות זמן איכות ביחד ולפנות זמן לדייטים מיוחדים.

כשמדובר בתקשורת במערכת יחסים מינית, אין פתרון אחד שמתאים לכולם. עם זאת, על ידי ביצוע הטיפים לעיל, אתה יכול ללמוד כיצד להיפתח עם השותף שלך ולבנות קשר חזק יותר. תקשורת טובה היא חיונית אם אתה רוצה לחוות רמות עמוקות יותר של הנאה ושביעות רצון עם נערת ליווי או בת הזוג שלך בישראל.

בלוג סקס קטלינה לאב מאמרים נוספים

האם אתרי היכרויות באינטרנט הם הדרך ללכת?

עם הפופולריות הגוברת של היכרויות באינטרנט, אין זה מפתיע כי מיליוני אנשים ברחבי העולם פונים לאתרי היכרויות בחיפוש אחר אחד. עם מספר עצום של סוגים שונים של אתרי היכרויות, החל בתשלום בחינם, החל התאמות תאימות סטוצים אקראיים,…

האם אתרי היכרויות באינטרנט הם הדרך ללכת?

להכות במערב הישן: לחקור את ההיסטוריה של הדירה הדיסקרטית

עבור רבים, הביטוי "דירה דיסקרטית" מעלה מגוון של תמונות. מצלילה במערב הפרוע ועד לדירה דיסקרטית יוקרתי, הדיון סביב המוסדות המפוקפקים מבחינה היסטורית נוטה להתמקד בסנסציות ובהוללות. עם זאת, יש יותר בהיסטוריה של הדירה הדיסקרטית מאשר הפרטים היותר…

להכות במערב הישן: לחקור את ההיסטוריה של הדירה הדיסקרטית

"הסודות המזעזעים והאפלים של תרבות הדירה הדיסקרטית"

ככל שהמאה העשרים ואחת מתקדמת, קל יותר להתעמק בבטן האפלה של תעשיות ומוסדות מסוימים, ואחד הידועים לשמצה שבהם הוא הדירה הדיסקרטית. מוסד זה תמיד היה אפוף טאבו, וזכה לשבחים ולהשמצות לאורך ההיסטוריה. אבל מה זה דירה דיסקרטית?…

"הסודות המזעזעים והאפלים של תרבות הדירה הדיסקרטית"