9 תנוחות מיניות להגברת האינטימיות ולתבל את חוויית חדר השינה שלכם

9 תנוחות מיניות להגברת האינטימיות ולתבל את חוויית חדר השינה שלכם

מספר מילים 612

כשהעולם מתלהב יותר ויותר ממין ומיניות, זוגות רוצים לשמור על חיי האהבה שלהם רעננים ומרגשים. כדי לעשות זאת, עמדות מין לעתים קרובות לשחק תפקיד מרכזי. בעוד התנוחה המיסיונרית הבדוקה והאמיתית היא הבחירה עבור זוגות רבים, יש לכאורה אינסוף דרכים שונות בהן תוכלו לתבל את חווית חדר השינה שלכם. כאן, נבחן תשעה סוגים של תנוחות מיניות וכיצד הן יכולות לעזור להוסיף קצת יותר אינטימיות והנאה להרפתקאות חדר השינה שלכם.

קאוגירל
התנוחה המינית הראשונה ברשימה היא הקאוגירל. תנוחה זו מאפשרת לבן הזוג הנשי להיות למעלה בעוד בן הזוג הגברי נמצא בתחתית. זוהי אחת התנוחות המעצימות יותר עבור בן הזוג הנשי מכיוון שהוא יכול לשלוט במהירות ובעומק החדירה, ואף יכול לבחור להוסיף גירוי דגדגן עם הידיים. זו עשויה להיות גם זווית טובה יותר לגירוי נקודת הג'י, מה שיכול לעזור ליצור רמה חדשה של הנאה עבור האישה.
cochinescort.com

הכפית
הכף אהובה על זוגות רבים, וקל להבין מדוע. זוהי תנוחה נוחה המאפשרת רמה עמוקה יותר של קרבה בין שני בני הזוג בשל היותם קרובים גופנית בתנוחה זו. בן הזוג הגברי כופה את הנקבה, כשהאישה לצדה. תנוחה זו נהדרת לחדירה בסיסית, וניתן לשפר אותה באמצעות צעצועים, ויברטורים או צורות אחרות של זרועות המשמשות גם לגירוי הדגדגן.

הפרפר
הפרפר הוא תנוחה פנטסטית, במיוחד למי שאוהב חדירה עמוקה. מיקום זה דורש משטח מוגבה, למשל, קצה מיטה או ספה. לאחר מכן בת הזוג תשכב על גבה עם הירכיים על קצה המיטה או הספה. לאחר מכן, בן הזוג הגברי יחבור אל הנקבה ויתקרב ככל האפשר לדחיסתה הרומנטית. תנוחה זו מאפשרת חדירה עמוקה וזווית נהדרת גם לגירוי נקודת הג'י.

לוטוס
עמדת הלוטוס לוקחת מיסיונרית מסורתית ומוסיפה ספין חדש. בן הזוג הנשי יצטרך להצליב את רגליהם ולעטוף אותן סביב בן הזוג הגברי. זה יניע את בן הזוג הגברי קרוב יותר במגע עם האישה. תנוחה זו אמורה לספק גירוי רב של הדגדגן והיא נהדרת לעשיית אהבה איטית ורומנטית.

הסרטן
הסרטן הוא אחד מאותם תפקידים שנראים די מאיימים אבל יכולים להיות מתגמלים מאוד. בת הזוג הנשית תשב תחילה על רגליה, עם הפנים קדימה. לאחר מכן, בן הזוג הגברי יתפוס את ירכיה של הנקבה וימשוך את ירכיה לאחור, כך שהיא תהיה כפופה לאחור. זהירות, אם אתה לא מחומם כראוי ולהשתמש בטכניקה נכונה, זה יכול להיות קצת מסוכן!

דוגי סטייל
דוגי סטייל הוא אחת התנוחות הקלאסיות ביותר, והוא אחד המהנים ביותר עבור שני בני הזוג. בן הזוג הגברי יכרע מאחורי בת הזוג הנשית, יאחז במותניה תוך שהוא חודר אליה מאחור. תנוחה זו נהדרת לחדירה עמוקה ולגירוי נקודת הג'י וניתן אפילו להתאים אותה להוספת צעצועים וויברטורים גם כן.

הלוטוס השוכב
הלוטוס השוכב הוא טוויסט נהדר על תנוחת הלוטוס המסורתית. בתנוחה זו בת הזוג הנשית תשכב על גבה בעוד בן הזוג הגברי חוגר אותה, בדיוק כמו בתנוחת הלוטוס. עם זאת, בן הזוג הגברי יישען לאחור, כך שבן הזוג הנשי יוכל לכרוך את רגליו סביב צווארו וכתפיו של הזכר. טוויסט זה בתנוחת הלוטוס מאפשר חדירה עמוקה עוד יותר, בנוסף לכך שהוא מאפשר לך להיות יצירתי עם הידיים בהנאה מבן זוגך.

קאוגירל הפוכה
קאוגירל הפוכה היא ההפך מתנוחת הקאוגירל, כאשר בן הזוג הנשי פונה הרחק מבן הזוג הגברי. זה נהדר לספק נקודת מבט חדשה ויכול להיות טוויסט נהדר על תנוחת הבוקרים הרגילה. תנוחה זו גם מוסיפה מעט גסות מכיוון שבן הזוג הנשי יכול לעשות קצת הצגה לבן הזוג שלו, לדחוף ולהתאים את הגוף שלו כרצונו.

מריצה
אחרון חביב, המריצה היא מיקום נהדר למי שרוצה להיות קצת הרפתקני. בן הזוג הנשי יתחיל בתנוחה דמוית שכיבת סמיכה ובן הזוג הגברי יתפוס את ירכיה של הנקבה. כאשר אחת מידיו של בן הזוג הגבר סביב מותניה של האישה והשנייה מספקת גירוי הדגדגן, הוא יוודא שהיא בטוחה ואז ירים אותה בתנוחה דמוית מריצה. זה מאפשר חדירה עמוקה במיוחד ומספק זווית נהדרת גם לגירוי נקודת הג'י.

עכשיו שאתם מכירים כמה מהדרכים השונות שבהן תוכלו לחמם את זמן חדר השינה שלכם, נסו אותן ותראו איך שניכם ובן הזוג שלכם נהנים. יש כל כך הרבה נהדרים

בלוג סקס קטלינה לאב מאמרים נוספים

חשפניות: מבט על האמנות, הבידור והריקוד של ריקודים אקזוטיים

חשפניות היו חלק מתעשיית הבידור והריקודים האקזוטיים במשך עשרות שנים. בעוד שבדרך כלל חשפניות מזוהות עם…

חשפניות: מבט על האמנות, הבידור והריקוד של ריקודים אקזוטיים

האם פורנוגרפיה היא בעיה? הבנת הוויכוח

פורנוגרפיה הייתה נושא שנוי במחלוקת במשך עשרות שנים וממשיכה להיות נושא לוויכוח רב. עליית האינטרנט גרמה…

האם פורנוגרפיה היא בעיה? הבנת הוויכוח

דירות דיסקרטיות: המנהג בן מאות השנים של מכירת סקס

לאורך מאות שנים, "דירות דיסקרטיות" היו קיימים כדרך לאנשים לרכוש מין. למרות שיש הרבה סטיגמה, רגולציה…

דירות דיסקרטיות: המנהג בן מאות השנים של מכירת סקס